top of page

ČO JE LETNÁ AKADÉMIA KASMED?

LETNÁ AKADÉMIA KASMED 2022

Letná akadémia KaSMED 2022 je určená pre najúspešnejších riešiteľov korešpondenčného semináru KaSMED. Tohtoročná akadémia sa uskutoční 1.-7. augusta v Hoteli Telgárt. Cena Letnej Akadémie je 280 eur s možnosťou štipendia. Vyskúšaš si nájazd sanitky, zažiješ workshopy na témy traumatológie, dermatológie či bioetiky a spoznáš ľudí, ktorí s tebou zdieľajú nadšenie pre medicínu alebo vedu.

Dôležité dokumenty na stiahnutie

Informácie a pokyny

GDPR (pod 18)

GDPR (nad 18)

Prehlásenie o bezinfekčnosti (pod 18)

Prehlásenie o bezinfekčnosti (nad 18)

Potvrdenie lekára o zdravotnej spôsobilosti

Pravidlá Letnej akadémie

Storno poplatky

Žiadosť o štipendium

Informácie k platbe

mMEDCON

číslo účtu:  SK69 0200 0000 0044 8679 0353

Do poznámky je potrebné uviesť meno účastníka.

web letna akademia (1).png

LETNÁ AKADÉMIA KASMED 2021

Letná akadémia KaSMED 2021 prebehla v auguste, v Jedľových Kostoľanoch. Najúspešnejší riešitelia korešpondenčného semináru z medicíny KaSMEDu mali možnosť zažiť interaktívne workshopy z oblasti anesteziológie, kardiochirurgie, zubného lekárstva, či vyskúšať si nájazd sanitky a prvú pomoc. Viac o minuloročnej Letnej akadémii si môžete prečítať na stránkach Nadácie Dionýza Ilkoviča.

PREDNÁŠAJÚCI NA LETNEJ AKADÉMII KASMED 2021

IMG_2038_edited_edited.jpg

MDDr. Júlia Bondorová

Ako prvú Vám predstavujeme zubárku MDDr. Júliu Bondorovú.

Práve sa venuje budovaniu svojej zubnej ambulancie Zentist, kde sa spolu s kolegami usiluje o to, aby k nim pacienti nechodili so strachom, vytvárajú príjemnú atmosféru, aby sa ich klienti necítili “ako v nemocnici.”

 

Vo voľnom čase trénuje kone, alebo sa rada vyvetrá v prírode. Na letnej akadémii by vám rada ukázala zaujímavosti o tom, ako zuby súvisia s celkovým zdravím, a môžete sa tešiť aj na röntgenologický kvíz.

logo kasmed akademia.png
bottom of page